.בבוקר ה-7 באוקטובר 2023, התעורר עם ישראל למתקפה מסיבית ואכזרית של ארגון הטרור האיסלאמיסטי, חמאס, שהותיר 1,400 נרצחים ועוד אלפי פצועים 

התקיפות כללו חדירת מגבול עזה לישראל לאורך ערים ויישובים ישראלים בגבול עזה על ידי חמושים של חמאס שטבחו באכזריות בגברים, נשים וילדים, חטיפת בני ערובה והפצצות בתל אביב, ירושלים, ואשקלון. שדרות ובאר שבע עם למעלה משלושת אלפים רקטות שנורו לבתים ואזורים עירוניים צפופים. התקפות הרקטות לבדן הותירו מספר הרוגים.

CAMERA on Campus מגנה את הפעולות הנתעבות והנבזיות של מחבלי חמאס, שמבהירים פעם אחר פעם שמטרתם הסופית היא מוות והרס של העם היהודי.

אין הצדקה למעשים הפחדניים והלא מוסריים של טרוריסטים פלסטינים, או אלה שמנסים לטייח ולהצדיק את זוועותיהם.

אנו עומדים לצד עם ישראל בתקופה קשה זו ועם מי שבחוץ לארץ הדואג לשלומם של יקיריהם.

אנו תומכים במאמצי צה”ל במשימה של הבטחת שלומו של עם ישראל. שיחזירו במהירות את הביטחון והסדר עם כמה שפחות אובדן חיים ופציעות.

אנו מרכינים ראש לזכרם של אחינו ואחיותנו הישראלים שאיבדו את חייהם. תנצב”ה.

arrow-rightArtboard 2arrowArtboard 1awardArtboard 3bookletArtboard 2brushArtboard 2buildingArtboard 2business-personArtboard 2calendarArtboard 2caret-downcheckArtboard 10checkArtboard 10clockArtboard 2closeArtboard 2crownArtboard 2documentArtboard 2down-arrowArtboard 2facebookArtboard 1gearArtboard 2heartArtboard 2homeArtboard 2instagramArtboard 1keyArtboard 2locationArtboard 2paperclipArtboard 1pencilArtboard 2personArtboard 1pictureArtboard 2pie-chartArtboard 2planeArtboard 2presentationArtboard 2searchArtboard 2speech-bubbleArtboard 1starArtboard 2street-signArtboard 2toolsArtboard 2trophyArtboard 1twitterArtboard 1youtubeArtboard 1